MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

– Sipas të gjitha hulumtimeve tona, vendosmëria e kryetarit aktual të Kumanovës, Maksim Dimitrievski, për të mos pritur që LSDM-ja të marrë vendim dhe të largohet para kohe nga procesi i përzgjedhjes së kandidatëve për zgjedhjet e ardhshme lokale, është vendim i tij personal dhe me atë vendim personal e ka marrë vendimin për vetëpërjashtim nga LSDM-ja, deklaroi sot kryeministri dhe kryetari i LSDM-së Zoran Zaev.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle