MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup – Sipas të dhënave të Institutit për Shëndet  Publik, në 24 orët e fundit janë kryer 529 analiza, janë regjistruar 56 raste të reja me KOVID-10,  prej të cilave nëntë  janë riinfektuar dhe 69 pacientë janë shëruar, informon  Ministria e Shëndetësisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle