MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Shkup  – Kryeministri Dimitar Kovaçevski me ftesë të kryetarit të Këshillit Evropian, Sharl Mishelit dhe kryeministrit të Çekisë, Petër Fiala, nesër në Pragë do të marrë pjesë në takimin e parë të Bashkësisë Politike Evropiane së bashku me liderët e gjithsej 44 vendeve, nga të cilat 27 vende -anëtare të BE-së, vende nga Ballkani Perëndimor, Zvicra, Norvegjia dhe Islanda, si dhe Azerbajxhani, Gjeorgjia, Turqia dhe Ukraina. Në takim është planifikuar të marrë pjesë edhe kryetarja e Komisionit Evropian, Ursula fon der Lajeni.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle