MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale kumtoi se sot fillon pagesa në faza e pensioneve për muajin shtator, të cilat vazhdojnë të paguhen para kohe.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle