MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Kumanovë – Bar i thatë, kashtë dhe pyll janë djegur në rajonin e Kumanovës gjatë 24 orëve të kaluara, njoftuan sot nga Qendra Rajonale për Menaxhim me Kriza në Kumanovë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle