MIA Flesh SQMIA Radio Flash SQ

MIA Flesh

Maqedonia e Veriut me “Ballkanin e Hapur” do të fitojë fuqi punëtore në veprimtaritë deficitare, ndërsa tregu i lirë i punës sjell paga më të larta dhe investime në secilin nga tre vendet, thonë nga Qeveria, në prag të hapjes së tregut të vetëm të punës në kuadër të nismës “Ballkani i Hapur”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle