0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

MIA e hapi Qendrën për shtyp në Sofje

Agjencia Informative Mediatike - MIA sot e hapi qendrën e saj për shtyp në Sofje, në hapjen e së cilës morën pjesë edhe kryeministrat e Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë, Dimitar Kovaçevski dhe Kirill Petkov.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle