0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

MIA dhe 15 agjenci evropiane nga viti i ardhshëm do të përfshihen në projektin “Redaksi evropiane”

- Nga fillimi i vitit të ardhshëm duhet të fillojë me punë projekti "Redaksia evropiane" me 16 agjenci gazetareske nga BE-ja dhe Ballkani Perëndimor, i bashkëfinancuar nga Komisioni Evropian, lajmëron korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle