Korrespondentë MaqedoniPartitë politike SQ

Mevmed Xhaferi kandidat i VMRO–DPMNE-së për kryetar të komunës së Mavrovës dhe Rostushës

Partia opozitare VMRO –DPMNE-ja në garën për kryetar të komunës së Mavrovës dhe Rostushës, në zgjedhjet lokale të 17 tetorit, do të marrë pjesë me Mevmed Xhaferi.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle