0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Metodologji e re për rritjen e pensioneve dhe mbështetje financiare për pensionistët

Qeveria dhe përfaqësuesit e shoqatave të pensionistëve dhe Partia e pensionistëve kanë arritur marrëveshje për ndryshimin e metodologjisë për harmonizimin dhe rritjen e pensioneve dhe për ndihmë financiare shtesë për pensionistët nga 1000 denarë për muajt prill, maj dhe qershor.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle