0_Maqedoni.Portal SQParashkimi i motit SQ

Meteoalarm portokali, edhe sot mbi 40 gradë Celsius

Mot me diell dhe shumë nxehtë me temperatura mbi 40 gradë Celsius vazhdojnë edhe sot, për shkak të së cilës në fuqi është meteo alarm portokalli, ndërsa janë dhënë edhe rekomandime për mborjtje të popullatës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle