0_Infopako.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Meteo-alarm i portokalltë, Qeveria me rekomandime për mbrojtje

Maqedonia e Veriut në pesë ditët e ardhshme do të përfshihet nga temperaturat e larta në fazën portokalli, për shkak të të cilave autoritetet publikuan rekomandime për mbrojtjen dhe zvogëlimin e rreziqeve për njerëzit që janë në ambiente të hapura, në shtëpi, në punët e tyre pranë liqeneve, lumenjve dhe pishinave ose në male.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle