Korrespondentë MaqedoniPolitikë SQ

Meta: Zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit na afron drejtë BE –së

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dha vlerësimin e tij për Marrëveshjen Kornizë të Ohrit në një postim në Fejsbuk. Zbatimi i Marrëveshjes së Ohrit na afron drejtë BE-së dhe shqiptarët janë garanci për integrimin euroatlantik të Maqedonisë të Veriut, shkruan Meta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle