Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Meta thotë se demostrantët në protestën para 11 vitesh “janë vrarë” nga Rama dhe Basha

Presidenti shqiptar Ilir Meta për protestat e përgjakshme që ndodhën në janar para 11 vitesh ku u vranë katër persona, ka fajësuar Edi Ramën, atëherë në opozitë dhe Lulzim Bashën, ish ministër i atëhershëm për Punë të Brendshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle