Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Meta: Shqipëria tërësisht e mbështet dialogun midis Prishtinës dhe Beogradit, është koha për njohje reciproke

Presidenti i Republikës së Shqipërisë Ilir Meta në profilin e tij në Fejsbuk, pasdite njoftoi se gjatë vizitës në Kosovë, është takuar me Mirosllav Lajçak, i dërguat special i BE-së në dialogun Prishtinë-Beograd.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle