Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Meta: Shqipëria në anën e Ukrainës në mbrojtje të sovranitetit dhe integritetit të saj

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta e priti ambasadorin ukrainas në Tiranë, Vollodimir Shkurov me të cilin kanë biseduar kryesisht për situatën rreth Ukrainës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle