Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Meta: Shqipëria është me Ukrainën në këtë orë të errët dhe i bën thirrje Rusisë që t’i ndërpresë veprimet ushtarake

Pas sulmit të Rusisë ndaj Ukrainës, pas kryeministrit Edi Rama, reagoi edhe presidenti shqiptar Ilir Meta, i cili në publikim në rrjetet sociale ashpër e dënoi dhe ka shkruar “Me Ukrainën në këtë orë të errët!

Butoni Kthehu në krye
Mbylle