Ballkan SQBallkan.portal SQ

Meta: Qeveria duhet të bëjë sakrifica, duhet të vjedhë më pak

Ish-presidenti shqiptar dhe lider aktual i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, akuzoi qeverinë për korrupsion dhe i tha kryeministrit Edi Rama “sakrifica që duhet të bëjë është të vjedhë më pak”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle