Ballkan SQBallkan.portal SQ

Meta pas seancës së Këshillit të sigurisë: Shqipëria në unitet me NATO-n dhe BE-në për Ukrainën

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, i cili është komandant super i forcave të armatosura, e konvokoi Këshillin për siguri kombëtare, në të cilin u bisedua për të gjitha masat që do të ndërmerren rreth situatës në Ukrainë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle