Ballkan SQBallkan.portal SQ

Meta paralajmëroi bashkëpunimin me PD-në e Berishës, zgjedhjet e ardhshme lokale do të jenë triumf për rikthimin e përgjegjësisë

Për ish-presidentin dhe liderin e Partisë së Lirisë, Ilir Meta, Partia Demokratike është një dhe e vetme dhe shtoi se do të bashkëpunojë shumë ngushtë me të.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle