0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Meta: Nuk do të doja Shqipëria të ndahet nga Maqedonia e Veriut në rrugën drejt Bashkimit Evropian

Nuk do të dëshiroja të ndahemi pasi jo vetëm se jemi dy vende fqinje por jemi edhe shumë të interesuar Maqedonia e Veriut të ketë progres dhe nëse lëvizë më shpejtë se Shqipëria, le të ketë progres dhe Shqipëria nuk ka se pse ta tërheqë mbrapa Maqedoninë, theksoi presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle