0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQ

Meta: Mendimet dhe lutjet e mia janë me Tetovën

Me shqetësim dhe trishtim të thellë po përcjell tragjedinë e ndodhur në spitalin e Tetovës. Një ngjarje tepër e rëndë dhe tronditëse, veçanërisht për numrin e viktimave të raportuara, ka shkruar presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në rrjetet sociale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle