Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Meta: Gjendja ekonomike në Shqipëri po shkon drejt kolapsit

Lideri i Partisë së Lirisë, Ilir Meta deklaroi dhe ish-shef i shtetit shqiptar, Ilir Meta, vlerësoi se gjendja ekonomike në vend po shkon drejt kolapsit, me çfarë është "pasojë e menaxhimit të keq të borxhit publik".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle