Ballkan SQBallkan.portal SQ

Meta e ka revokuar Begajn nga funksioni në Armatë dhe ia ka hapur rrugën në zgjedhjen si President i shtetit

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta nuk ka nguruar të firmosë lirimin nga detyra e shefit të Shtabit të Përgjithshëm, Bajram Begajt, duke i hapur rrugë kështu kandidimit për të qenë gjenerali kreu i ri i shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle