Ballkan SQBallkan.portal SQ

Meta akuzoi se shpopullimi i vendit është agjendë e qëllimshme antikombëtare dhe ftoi në unitet për kthimin e shpresës

Presidenti i Shqipërisë në largim, Ilir Meta përmes një postimi në Fejsbuk ka reaguar mbi storjen hulumtuese të publikuar te Zëri i Amerikës ku theksohet se në gjashtë vitet e kaluara Shqipërinë e kanë braktisur 220.000 qytetarë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle