0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Mësojmë nga e kaluara, veprojmë në të tashmen, përgatitemi për të ardhmen – filloi konferenca për rimëkëmbjen ekonomike pas KOVID-it

Mësojmë nga e kaluara, veprojmë në të tashmen, përgatitemi për të ardhmen, rekomanduan Kryeministri Zoran Zaev dhe Ministri i Financave Fatmir Besimi në fjalimet e tyre hyrëse, duke hapur zyrtarisht Konferencën e Parë Vjetore "Rimëkëmbje dhe rritje Ekonomike pas KOVID 19” në kuadër të Forumit Ekonomik dhe Financiar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle