Magazinë SQ

Mësohen fituesit e çmimeve alternative Nobel

Çmimet alternative të Nobelit këtë vit shkuan për aktivistë nga Ukraina, Somalia, Venezuela dhe Uganda.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle