0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Mësimi në shkollat e mesme në Tetovë, Gostivar, Kërçovë dhe Strugë do të fillojë onllajn, vendosi Qeveria

– Qeveria në mbledhjen e sotme të 103-të e pranoi propozimin e Komisionit të Sëmundjeve Ngjitëse që mësimi në shkollat e mesme në Tetovë dhe Gostivar të fillojë onllajn në 14 ditët e para, ndërsa në Kërçovë dhe Strugë në shtatë ditët e para.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle