0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Mësimi do të vazhdojë me prani fizike të nxënësve

Mësimi në arsimin fillor dhe të mesëm do të vazhdojë me prani fizike të nxënësve më 1 shkurt, ka vendosur kështu Qeveria në mbledhjen e sotme të rregullt.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle