Botë SQBotë.Portal SQ

Mësimdhënësit në Nju-Jork prej sot duhet të vaksinohen

Mësimdhënësit dhe personeli  i shkollës në Nju-Jork prej sot duhet të vaksinohen kundër Kovid-19.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle