0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Mesi për herë të parë në formacion dhe mund të debutojë sot për PSZH kundër Rems

Për herë të parë, sulmuesi i Pari Sen – Zhermen, Lionel Mesi u përfshi në ekip për ndeshjen e kampionatit francez. Argjentinasi 34-vjeçar mund të bëjë debutimin e tij për parisienët sonte në raundin e 4-të kundër Rems.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle