0_Sport,Portal SQSport SQSport.Slajder SQ

Mesi organizoi darkë lamtumirëse për lojtarët e Barcelonës

Sulmuesi Lionel Mesi i mblodhi lojtarët e Barcelonës dhe familjet e tyre në darkë lamtumirëse, transmeton “Marka”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle