0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Mesi nuk do të thirret në reprezentacionin e Argjentinës për ndeshjet e ardhshme

Futbollisti i Pari Sen Zhermenit, Lionel Mesi do të mungojë në ndeshjet e ardhshme të reprezentacionit të Argjentinës. Ai nuk do të thirret në ekipin kombëtar kundër Kilit dhe Kolumbisë në kualifikimet për Kampionatin botëror në vitin 2022, publikoi TyC Sports”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle