0_Sport,Portal SQSport SQ

Mesi në PSZH do ta bart fanellën me numër 30

Pas largimit nga Barcelona, Mesi zyrtarisht ka klub të ri dhe atë me numër të ri. Argjentinasi në terrenin e gjigantit francez ka zgjedhur ta bart numrin 30.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle