Futboll SQSport SQ

Mesi: E dimë se hollësitë më të vogla mund t’ju hedhin jashtë turneut, por ne jemi gati të përballemi me çdo kundërshtar

Futbollisti më i mirë i Argjentinës dhe njëri prej më të mirëve në botë, Lionel Mesi ka ndarë pritshmëritë e tij për Kupën Botërore 2022.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle