Futboll SQSport SQ

Mesi dhe Ramos nuk janë bërë ende miq në PSZH

Futbollistët e Paris Sen-Zhermenit, Lionel Mesi dhe Serhio Ramos ende nuk kanë krijuar marrëdhënie miqësore, shkruan “L'Equipe”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle