0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Merko: Çdo ditë është për qytetarët dhe dera është e hapur për të gjithë

Kryetari i Komunës së Strugës, Ramiz Merko, informoi se është në dispozicion të të gjithë qytetarëve, nëse kanë nevojë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle