Ballkan SQBallkan.portal SQ

Merkeli nesër në Beograd, pasnesër në Tiranë

Kancelarja gjermane Angela Merkel nesër do të udhëtojë për  në Beograd për të zhvilluar bisedime me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe do të përfundojë turneun e saj evropian në Tiranë të martën, ku do të takohet me kryeministrin Edi Rama. Në takimin në Tiranë do të marrin pjesë shefat e qeverive të Maqedonisë së Veriut, Kosovës dhe Bosnje e Hercegovinës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle