0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Merkeli në Tiranë me mbështetje për vendet e Ballkanit Perëndimor

Kancelarja gjermane Angela Merkel në kuadër të Procesit të Berlinit dje e ka vazhduar vizitën e saj në Ballkanin Perëndimor në Tiranë, ku ka pasur takim me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama si dhe shefat e qeverive të Bosnje e Hercegovinës, Malit të Zi, Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle