Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Merkel, Sholc dhe kryeministrat e provinciave nesër do të bisedojnë për masat kundër Kovid-19

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe trashëgimtari i saj Olaf Sholc nesër do të bisedojnë me liderët e 16 provincave në Gjermani për t'i ashpërsuar kufizimet që ta ndalojnë rritjen e shpejtë të infeksioneve me koronavirus, njoftuan mediat gjermane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle