0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Merkel: Sfidat më të mëdha ishin fluksi masiv i refugjatëve dhe pandemia e koronavirusit

Kancelarja gjemane në largim Angela Merkel deklaroi se sfidat më të mëdha gjatë mandatit të saj 16-vjeçar ishin ikja masive e njerëzve nga Siria dhe vendet përreth dhe pandemia e koronavirusit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle