Evropë SQEvropë.Portal SQ

Merkel: Sanksione të reja për Rusinë nëse kryen agresion ndaj Ukrainës

Kancelarja gjermane në largim, Angela Merkel sot theksoi se Bashkimi Evropian duhet të jetë e gatshme të vendos sanksione shtesë ndaj Rusisë nëse eskalon situate në lindje të Ukrainës dhe rreth asaj zone, ose në kufirin midis Bjellorusisë dhe Polonisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle