Evropë SQEvropë.Portal SQ

Merkel premtoi ndihmë të shpejtë dhe joburokratike për zonat e përmbytura

Kancelarja gjermane Angela Merkel njoftoi sot se Qeveria do të shqyrtojë nesër ndihmën për rajonet e përmbytura, duke theksuar se ndihma do të jetë joburokratike dhe urgjente.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle