0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Merkel: Porositë dhe kërcënimet e Putinit duhet të merren seriozisht

Ish-kancelarja gjermane Angela Merkel ka paralajmëruar se çdo gjë që thotë presidenti rus Vlladimir Putin duhet marrë seriozisht.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle