0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Merkel, Fon der Lajen dhe Tedros: Botës i duhet një marrëveshje e re për pandemitë

- Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se Organizata Botërore e Shëndetësisë ka nevojë për financim të sigurt me donacione më të mëdha nga vendet anëtare. Ajo e mbështeti fillimin e negociatave për një marrëveshje ndërkombëtare detyruese për të parandaluar pandemitë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle