Evropë SQEvropë.Portal SQ

Merkel: Evakuimi në Afganistan është “aksion shumë i komplikuar”

Kancelarja gjermane Angela Merkel e përshkroi operacionin e evakuimit në Afganistan si një "mision shumë të komplikuar" dhe e falënderoi edhe Bundesverin edhe Uzbekistanin, njoftoi DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle