0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQ

Merkel e gatshme për pritje të kontrolluar të refugjatëve nga Afganistani

Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se është e hapur për “qasje të kontrolluar veçanërisht për refugjatët e cenueshëm afganë që largohen nga regjimi taleban” dhe pranoi se partnerët evropianë e kanë të vështirë të arrijnë marrëveshje për këtë çështje.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle