0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQ

Mërgimtari nga Qendër Zhupa në SHBA, Mimidinoski, ka dhuruar 5.000 dollarë për Qendrën-kovid në Dibër

Mërgimtari Zaim Mimidinoski nga Qendër Zhupa, i cili kohë të gjatë jeton dhe punon në SHBA, sot ka dhuruar 5.000 dollarë për Spitalin e përgjithshëm me veprimtari të zgjeruar në Dibër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle