0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

Mërgimtarët nga SHBA-ja me prejardhje nga Dibra, midis tyre edhe këngëtarja e njohur Bebe Rexha me donacione për spitalin e Dibrës

Disa mërgimtarë nga SHBA-ja, me prejardhje nga rajoni i Dibrës, midis tyre edhe këngëtarja e njohur Bleta Rexha ose e njohur me emrin artistik Bebe Rexha, babai i të cilës është nga Dibra, dhuruan mjete financiare për spitalin e përgjithshëm me aktivitet të zgjeruar në Dibër, e cila siguron mbrojtje për banorët e kësaj dhe komunën Qendër Zhupë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle