Parashkimi i motit SQ

Mëngjesi i ftohtë, më pas me diell dhe ngrohtë deri 23 gradë

Moti sot do të jetë kryesisht me diell me erë të dobët veriore. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 0 deri 9, ndërsa maksimalja do të arrijë prej 17 deri 23 gradë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle